اخبار

12مصدوم در اثر تصادف مینی بوس با تریلی

12مصدوم در اثر تصادف مینی بوس با تریلی
12مصدوم در اثر تصادف مینی بوس با تریلی

12مصدوم در اثر تصادف مینی بوس با تریلی

به گفته سخنگوی آتشنشانی تهران به دلیل تصادف شدید مینی بوس با تریلی در جاده خاوران 12 تن مصدوم شدند .

سید جلال ملکی سخنگوی آتشنشانی تهران در گفت و گوی خود با برخی خبر گزاری ها در رابطه با خبر تصادف مینی بوس با تریلی تصریح کرد : این اتفاق در ساعت 5:45 دقیقه 18 آذرماه در جاده خاوران قیام دشت رخ داد پس از اینکه این تصادف به سامانه 125 آتشنشانی پایتخت اعلام شد مأمورین دو ایستگاه آتشنشانی  در اسرع وقت و کمترین زمان با امکانات کامل عازم محل حادثه شده و به عملیات امداد و نجات شتافتند .

جلال ملکی با اشاره به اینکه حادثه به وجود آمده خارج از حوزه استحفاظی آتشنشانی تهران است اظهار کرد : پرسنل آتشنشانی به عنوان نیروی کمکی عازم محل شدند و پس از آن دقایقی بعد آتشنشانان پاکدشت نیز در محل تصادف حضور یافتند .

وی ادامه داد : آنچه در محل حادثه مشاهده شد تصادف یک دستگاه مینی بوس مسافربری با 12 سرنشین به شدت با قسمت عقبی یک دستگاه تریلی که در کنار جاده متوقف شده بود برخورد نموده است .

سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی تهران در ادامه افزود : قسمت جلویی مینی بوس کاملا از بین رفته و هنگام حضور آتشنشانان از محل تصادف هر 12 سرنشین داخل مینی بوس  که یک خانم و 11 آقا بود داخل مینی بوس گرفتار بودند که به کمک مأمورین آتشنشانی با احتیاط کامل از داخل ماشین خارج شدند .

سخنگوی آتشنشانی با اشاره به مصدومیت شدید یکی از سرنشینان آقا گفت : سایر سرنشینان نیز دچار مصدومیت شدند که به کمک چند دستگاه آمبولانس اورژانس مصدمین حادثه تحویل عوامل اورژانسی داده شدند .

جلال ملکی در خاتمه به ایمن سازی محل حادثه و تحویل آن به عوامل پلیس راهور از پایان این عملیات در ساعت 7:25 دقیقه خبر داد .

خرید اینداکتور آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *