اخبار

ورود نخستین گروه زنان به آتشنشانی تهران

ورود نخستین گروه زنان به آتشنشانی تهران
ورود نخستین گروه زنان به آتشنشانی تهران

ورود نخستین گروه زنان به آتشنشانی تهران

 مدیر عامل سازمان آتشنشانی تهران و خدمات ایمنی شهرداری خبر از انجام مراحل پایانی جذب و استخدام زنان آتشنشان برای نخستین بار داد و اظهار نمود : پس از به پایان رسیدن آموزش های کاملا حرفه ای اولین گروه آتشنشانان زن تا اواخر بهمن ماه وارد بخش عملیات امداد و نجات و مأموریت می شوند .

به نقل از همشهری آنلاین مهدی داوری مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری به اشاره به اینکه نتایج آزمون عملی 116 داوطلب که 16 نفر زن و نزدیک به 100 آتشنشان مرد شده هفته آینده اعلام می شود ادامه داد : افردی به استخدام سازمان در آمده و وارد آتشنشانی و خدمات ایمنی تهران می شوند که در طی مرحله آخر ( گزینش ) بالاترین امتیاز را کسب نمایند .

این مقام مسئول با توجه به این نکته که ورود زنان به سازمان آتشنشانی تهران برای اولین بار است گفت : هر 116 نیروی آتشنشانی آقا و خانم به بخش عملیات امداد و نجات و مأموریت های آتشنشانی وارد می شوند .

مدیر عامل سازمان آتشنشانی پایتخت در خاتمه نیز افزود : در آزمون آتشنشانی 6000 نفر شرکت نمودند که در این تعداد و در نهایت 116 نفر پس از طی دو مرحله آزمون با موفقیت به مرحله نهایی راه یافتند .

نصب و راه اندازی سیستم اسپرینکلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *