آتش نشانی

فروش نازل آتش نشانی

فروش نازل آتش نشانی
فروش نازل آتش نشانی

نازل آتشنشانی

تجهیزات آتشنشانی بسیار مختلف بوده و هر کدام کاربردهای خاص خود را دارا می باشند و در اطفای حریق تأثیر بزایی دارند از جمله این تجهیزات نازل آتشنشانی بوده که با عنوان سرلوله آتشنشانی نیز شناخته می شود از این ابزار برای دقت در پاشش سرعت بخشیدن و کنترل میزان خروجی آب در انتهای خط لوله آب مصرفی استفاده می گردد به طور معمول نازل ها آب را به صورت اسپری و یا جت پرتاب می کنند نازل ها در انواع مختلفی طراحی شده و هر کدام کاربرد های متفاوتی در آتشسوزی دارند .که در ادامه بیشتر به آنها می پردازیم . انواع  نازلن ها آتشنشانی را میتوانید از تهران فایر خریداری کنید . همراه ما باشید با :

  • نازل آتشنشانی چیست ؟
  • اهمیت استفاده از نازل های آتشنشانی
  • پر مصرفترین نازل های آتشنشانی
  • نازل های خاص آتشنشانی
  • بهترین قیمت خرید نازل های آتشنشانی

فوم چمبر چیست  ؟

نازل آتشنشانی چیست ؟

نازل نام دستگاهی است که برای انتقال و پاشیدن آب و یا کف بر روی محل حریق استفاده می شود این کف پاش ها در طرح های مختلف نازل های تفنگی , نازل های فایرکس و نازل های سه حالته تولید می شوند .

اهمیت استفاده از نازل های آتش نشانی

مهمترین وظیفه نازل آتشنشانی سرعت بخشیدن به افزایش جریان آب , فوم و یا پودر می باشد همچنین می توانند جریان باریک و یا پارکنده ای ایجاد نمایند این این کف پاش ها بری هیدرانت های 1.5 , 2 و 2.5 مناسب بوده و از جنس آلومینیوم و برنزی طراحی می شوند و قابلیت پرتاب کف و یا آب را ظرفیت های 230 , 400 و 450 لیتر در هر دقیقه را دارا می باشند .

پر مصرفترین نازل آتشنشانی

نازل تفنگی

نازل تفنگی آتشنشانی می توانند آب را به صورت جتی و یا پودری پرتاب نمایند توسط اهرمی که در بالای این ابزار قرار دارد می توان آب را تنظیم نمود این نوع آب بیشتری را در زمان پرتاب می کنند و مناسب زمانی است که فاصله آتشنشانان از حریق زیاد می باشد .

نازل های کف ساز

از این نوع نازل ها برای پرتاب فوم های و کف آتشنشانی برای خاموشی آتش استفاده می شود این ابزارها در دو نوع سبک و سنگین بوده که کاربردهای مختلفی دارند نوع سبک برای فوم های ترکیبی با نسبت 40 تا 75 درصد کاربرد داشته از ویژگی های این نوع می توان به سبکی , خروجی دبی بالا و سرعت خوب برای پارکندگی کف اشاره نمود نوع سنگین این محصول دارای طول پرتاب زیادی است و برای اطفای حریق جامدات و مایعات آتش زا مانند روغن , نفت و…استفاده می شود روی بدنه این نازل ها سوراخ های برای مکش هوا , ترکیب فوم و آب می شود و به شکل پودر و جت پاشش می گردد .

نازل های خاص آتشنشانی

  • نازل های اسپری کننده
  • نازل های سپر آبی
  • نازل های سر نیزه ای

بهترین قیمت خرید نازل های آتشنشانی

عوامل مختلفی در تعیین قیمت نازل ها تأثیر گذار می باشند از جمله برند تولید کننده , نوع و مدل نازل همچنین متریال استفاده شده بنابراین نازل  آتشنشانی با توجه به کیفیت و مدل می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند ایمن تیار بزرگرترین و معتبرترین شرکت پخش انواع تجهیزات آتشنشانی به خصوص نازل ها  را با برند های معتبر زیگورات , آریا , راد , مرسده و….با قیمتی مناسب به شما عزیزان ارائه می دارد .

فروش   انواع شیرهای ایستاده آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *