اخبار

نجات 67 نفر در عملیات های سازمان کاشان

نجات 67 نفر در عملیات های سازمان کاشان
نجات 67 نفر در عملیات های سازمان کاشان

نجات 67 نفر در عملیات های سازمان کاشان در آبان ماه امسال

به گفته مدیر عامل سازمان آتشنشانی کاشان در آبان ماه امسال در عملیات های سازمان آتشنشانی این استان 67 تن نجات پیدا کردند .
به نقل از خبرگزاری مهر محمد علی پیراسته در گفت و گوی خود به 22 حریق و حادثه این استان اشاره نمود و اظهار داشت : با حضور به موقع و انجام عملیات نجات پرسنل آتشنشانی این سازمان 68 تن از شهروندان کاشانی از این حوادث نجات پیدا کردند .
پیراسته با اشاره به اینکه 72 مورد این رخداد مربوط به حریق بوده است گفت : مهم ترین علل وقوع این آتشسوزی ها در آبان ماه توجه نکردن به نکات ایمنی و اتصالات برقی بوده است .
این مقام مسئول با توجه به اینکه بیشتری آتشسوزی در ماه گذشته در سطح این استان مربوط به منازل و وسایل نقلیه بوده است گفت : طبق تماس هایی که از سوی شهروندان کاشانی گرفته شده است 7 هزار و 291 تماس با سامانه 125 بوده است .

نصب شیر هیدرانت آتش نشانی

مصدومیت 19 نفر در حوادث ایجاد شده در کاشان در آبانماه

مدیر عامل سازمان آتشنشانی کاشان در رابطه با 19 تن مصدوم نیز اظهار نمود : پرسنل آتشنشانی این سازمان در آبانماه در 205 حادثه که مربوط به تصادف , نجات افراد محبوس و… بوده کمک و امداد رسانی کردند .
وی به این نکته نیز اشاره نمود که 85درصد مردم کاشان از عملکرد مأموران این سازمان راضی بودند افزود : نظر سنجی ها توسط نرم افزارهایی که طراحی شده پس از اتمام هر عملیات از شهروندان نظر خواهی می شد تدوین شده است .
فوت یک نفر در اثر برخورد با تابلو تبلیغاتی
محمد علی پیراسته در خصوص تصادف یک دستگاه پژو با تابلو تبلیغاتی عنوان کرد : در اثر بروز این حادثه در جاده کاشان با درود در مجاورت شهرک صنعتی امیر کبیر متأسفانه منجر به فوت یک نفر شد .
وی با بیان اینکه این فرد 34 سال سن داشت گفت : حادثه صورت گرفته شده در نخستین ساعات بامداد گزارش شده اما بعد از اینکه مأموران حادثه حضور پیدا نمودند مشخص شد که از وقوع آن ساعت ها گذشته و به علت تاریکی و تردد کم مسیر , شناسایی نشده است .

فروش انواع مانیتور آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *