اخبار

آتشسوزی ساختمان 5 طبقه /2 مصدوم 12 نجات یافته

آتشسوزی ساختمان 5 طبقه /2 مصدوم 12 نجات یافته
آتشسوزی ساختمان 5 طبقه /2 مصدوم 12 نجات یافته

آتشسوزی ساختمان 5 طبقه /2 مصدوم 12 نجات یافته

به گفته سخنگوی اتشنشانی تهران در آتشسوزی یک ساختمان 5 طبقه 2 نفر مصدوم و 12 نفر نجات پیدا کردند .

سید جلال ملکی در کفت و گوی خود با برخی خبر گزاری ها با اشاره به اینکه در یک ساختمان مسکونی در خیابان میر داماد آتشسوزی رخ داده است گفت : ساعت 4:56 دقیقه امروز ( هفتم آذرماه ) در ایجاد حریق که در ساختمان مسکونی در خیابان میر داماد , خیابان آناهیتای شرقی به سامانه 125 آتشنشانی پایتخت اعلام گردید که پرسنل سه ایستگاه آتشنشانی به محل اعزام شدند .

وی گفت : کانون حریق ساختمان 5 طبقه مسکونی بود که هر طبقه واحدها بیش از 200 متر بودند حریق در طبقه 4روی داده و بخش زیادی از منزل شعله ور شد .

ملکی تصریح کرد : آتشنشانان با تدابیر صحیح با استفاده از تجهیزات انفرادی و حفاظتی کامل به ساختمان وارد شدند

وی افزود : گروهی از پرسنل به اطفای حریق پرداختند و گروهی دیگر نیز به کمک افراد محبوس شده شتافتند هنگام عملیات آقا و خانمی میانسالی در طبقه 4 گرفتار شده بودند که توسط مأموران از محل خارج شدند.

سید جلال ملکی ادامه داد : خانم دچار مصدومیت و دود گرفتگی و آقا نیز به سوختگی دچار شده بود این دو به اورژانس تحویل داده شدند .

سخنگوی اتشنشانی تهران گفت : دو نفر دیگر در آن حضور داشتند که البته وضیعت آنها بهتر بود آنها نیز توسط مأمورین نجات یافتند .

وی در خاتمه به دود گرفتگی تمام ساختمان به خصوص انتشار دود غلیظدر طبقه 5 افزود : پرسنل آتشنشانی به طور کل 7 آقا و 5 خانم را از ساختمان خارج و از حادثه نجات دادند .

فروش دیلاج ولو آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *