اخبار

آتشسوزی در کارگاه طلاسازی میدان نقش جهان

آتشسوزی در کارگاه طلاسازی میدان نقش جهان
آتشسوزی در کارگاه طلاسازی میدان نقش جهان

آتشسوزی در کارگاه طلاسازی میدان نقش جهان

اصفهان – به گفته سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان حادثه حریق در یک کارگاه طلاسازی در میدان نقش جهان رخ داده است .

 به نقل از خبرگزاری مهر فرهاد کاوه آهنگران در اشاره به آتشسوزی رخ داده در این نقطه از اصفهان گفت : آتشسوزی در کارگاه طلاسازی در میدان نقش جهان در ساعت 14:46 دقیقه از طریق سامانه 125 این استان و مرکز فرماندهی عملیات سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری این استان گزارش شد .

فروش و نصب بلدر تانک

فرهاد کاوه آهنگران در رابطه با اینکه مکان آتشسوزی در کارگاه طلاسازی در طبقه دوم سرای حاج کریم واقع در میدان نقش جهان بوده است ادامه داد : پس از گزارش به این مرکز نیروهای عازم شده امدادی به محل آتشسوزی از ایستگاه های شماره 17 , 5 , 14 , 9 و 4 به همراه افسران کشیک بوده اند .

آهنگران با بیان اینکه متأسفانه محور بازار استان این شهر صعب العبور است و برای امداد به ناچار باید از خودروهای سبک اطفائیه استفاده می کردیم تصریح کرد : با حضور به موقع مأمورین سازمان آتشنشانی این حادثه مهار شده و از وسعت یافتن و گسترش آن به دیگر واحد های تجاری و کارگاه های هم جوار جلوگیری گردید .

سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه کارگاه مورد نظر 8 عدد کپسول سیلندر گاز و نیز چندین کپسول اکسیژن وجود داشته است افزود : در صورت عدم به موقع مهار حادثه با در نظر گرفتن بافت تاریخی و فرسوده این بازار ممکن بود مشکلات زیادی به وجود آید .

ور در خاتمه نیز گفت : خوشبختانه در این حادثه مصدوم و یا فوتی نداشتیم .

فروش و نصب دیلاج ولو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *