اخبار آتش نشانی

آتشسوزی در کارگاه طلاسازی میدان نقش جهان

آتشسوزی در کارگاه طلاسازی میدان نقش جهان
آتشسوزی در کارگاه طلاسازی میدان نقش جهان

آتشسوزی در کارگاه طلاسازی میدان نقش جهان

اصفهان – به گفته سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان حادثه حریق در یک کارگاه طلاسازی در میدان نقش جهان رخ داده است .

 به نقل از خبرگزاری مهر فرهاد کاوه آهنگران در اشاره به آتشسوزی رخ داده در این نقطه از اصفهان گفت : آتشسوزی در کارگاه طلاسازی در میدان نقش جهان در ساعت 14:46 دقیقه از طریق سامانه 125 این استان و مرکز فرماندهی عملیات سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری این استان گزارش شد .

فروش و نصب بلدر تانک

فرهاد کاوه آهنگران در رابطه با اینکه مکان آتشسوزی در کارگاه طلاسازی در طبقه دوم سرای حاج کریم واقع در میدان نقش جهان بوده است ادامه داد : پس از گزارش به این مرکز نیروهای عازم شده امدادی به محل آتشسوزی از ایستگاه های شماره 17 , 5 , 14 , 9 و 4 به همراه افسران کشیک بوده اند .

آهنگران با بیان اینکه متأسفانه محور بازار استان این شهر صعب العبور است و برای امداد به ناچار باید از خودروهای سبک اطفائیه استفاده می کردیم تصریح کرد : با حضور به موقع مأمورین سازمان آتشنشانی این حادثه مهار شده و از وسعت یافتن و گسترش آن به دیگر واحد های تجاری و کارگاه های هم جوار جلوگیری گردید .

سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه کارگاه مورد نظر 8 عدد کپسول سیلندر گاز و نیز چندین کپسول اکسیژن وجود داشته است افزود : در صورت عدم به موقع مهار حادثه با در نظر گرفتن بافت تاریخی و فرسوده این بازار ممکن بود مشکلات زیادی به وجود آید .

ور در خاتمه نیز گفت : خوشبختانه در این حادثه مصدوم و یا فوتی نداشتیم .

فروش و نصب دیلاج ولو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *