آتش نشانی

بلدر تانک

بلدر تانک
بلدر تانک افقی و عمودی

بلدر تانک افقی و عمودی

برای ساخت  دیافراگم یا مخزن بلدر تانک در حجم مورد نیاز با تهران فایر در تماس باشید . در سیستم اطفای حریق از جمله سیستم  اتوماتیک آب و فوم  یکی از مهمترین تجهیزات ، بلدر تانک یا به اصطلاح مخزن ذخیره فوم میباشد  که وظیفه ذخیره و حفظ فوم آتش نشانی  کنستاتره را در خود دارد . ساختار کلی بلدر تانک یک  بدنه فولادی استیل کربن و پوشش داخلی رزین اپوکسی و پوشش بیرونی رنگ استاتیک و  دیافراگم های بکار برده شده در آن است که وظیفه فشرده سازی و ذخیره کنستانتره فوم را بر عهده دارد . انواع بلدر تانک عمودی و افقی آتش نشانی از لیتراژ 500 تا 15000 لیتر توسط تهران فایر تولید  و نصب و تعمیر میشود . جهت دریافت مشاوره مشاوره از کارشناسان تهران فایر برای خرید و سرویس سیستم آب و فوم از جمله بلدر تانک یا همان مخزن ذخیره فوم روی شماره های زیر کلیک کنید

تماس با کارشناسان شرکت

ساخت و اجرای سیستم بلدر تانک آتش نشانی

بلدر تانک

فروش بلدر تانک آتشنشانی

آتش سوزی از آن دسته حوادثات غیر مترقبه بوده که در صوروت بروز در ساختمان های بزرگ و یا مجتمع چند منظوره با در نظر گرفتن تراکم جمعیت ممکن است که تلفات جانی و یا اینکه خسارات مالی عظیمی را به دنبال داشته باشد از مهم ترین الزامات برای آتشنشانان استفاده استفاده مجموعه ای از تجهیزات به منظور اطفای حریق و مهار کردن آتش می باشد از جمله ملزومات مورد نیاز در این شغل استفاده از بلدر تانک آتشنشانی می باشد که جهت تزریق فوم غلیظ آتشنشانی به درون سیستم های آبی با دبی و یا همراه فشار های متغیر استفاده می گردد .  تهران فایر تامین کننده تجهیزات آتش نشانی آب و فوم خدمات فروش و نصب بلدر تانک های عمودی و افقی را  در سرتاسر ایران ارائه میکند با ما باشید

تولید و فروش موبایل فوم اطفای حریق
بلدر تانک افقی اچ دی فایر

بلدر تانک افقی اچ دی فایر

 • نوع فوم بلدر : افقی
 • حداکثر فشار تعبیه شده  :  12 بار (175 PSI)
 • جنس بلدر تانک : استنلس استیل و در مدل فولاد کربن نیز موجود است
 • مخزن ساخته شده به کد ASME بخش VIII بخش I
 • ظرفیت فوم  : 15000 لیتر
 • نوع فوم  : سازگار برای کلیه کنسانتره های فوم آتش نشانی
 • عایق  بندی  : مجهز به Buna-n
 • ویژگیهای منحصر بفرد : کنستانتره فوم قبل از ورود به مجرای اصلی به استاندارد تراکم میرسد
 • لوازم جانبی : کیت پر کردن فوم به صورت جداگانه بفروش میرسد
 • گواهینامه ها UL لیست شده و FM تایید شده است
فروش و نصب دتکتور آتش نشانی
بلدر تانک افقی

بلدر تانک افقی تولید داخل

طرح های بلدر تانک افقی و عمودی در کلیه لیتراژهای موجود در بازار  و حجم دلخواه برای برای ابر سیستم های اتوماتیک آب و فوم توسط تهران فایر تولید و نصب میشود . آنچه که باید درباره خرید بلدر تانک افقی بدانید  :

 • لیتراژ 500 تا 15 هزار لیتر این نوع بلدر تانک توسط ما تامین میشود
 • متریال بلدر تانک ها از فولاد کربن است
 • پوشش  داخلی بلدر تانک از رزین اپوکسی در نظر گرفته شده است
 • پوشش خارجی بلدر تانک از رنگ کوره ای میباشد
بلدر تانک عمودی

بلدر تانک عمودی تولید داخل

استانداردهای مهمی که یک بلدر تانک باید رعایت کند ایمنی تجهیزات کنتر فشار و در نظر گرفتن حجم لازم برای پاشش به موقع  و به اندازه فوم آتش نشانی میباشد . در خصوص طرح های افقی و عمودی بیشتر میتوان گفت نسبت به محیطی که  برای  تعبیه سیستم های اتوماتیک آب و فوم در نظر گرفته میشود و برخی مسائل جزیی و البته موثر نیز  برای انتخاب طرح فاکتور میشوند که عبارتند از :

 • تجهیزات موجود در خط  سیستم اتوماتیک اطفای حریق که تعیین میکند بلدر تانک افقی باشد یا عمودی
 • موقعیت مکانی که قرار است بلدر تانک نصب شود گاهای ایجاب میکند که طرح لازم از  مخزن ذخیره فوم بکار برده شود
 • گاهی اوقات نسبت فشار و دبی دیلاج ولو و اینداکتور و….. در نظر گرفته میشود و مخزن بلدر تانک باید استاندارد خاصی را در حجم مخزن رعایت کند . بدین ترتیب طرح افقی و عمودی  در نظر گرفته شده بلدر تانک نباید اختلاف زیادی با استانداردهای لازم داشته باشد
فروش و نصب فوم دوزینگ
بلدر تانک

بلدر تانک اتمسفر اچ دی فایر

این بلدر تانک تولید شده از آلیاژ فولاد ضد زنگ (304 یا 316) یا همان استنلس استیل 304 و 316  یا مواد فولاد کربنی ساخته می شوند. این بلدر تانک افقی با مشخصات فنی زیر توسط تهران فایر تامین ، نصب و راه اندازی میگردد

 • نوع بلدر تانک  : افقی
 • ظرفیت مخزن فوم :  تا 15000 لیتر (4000 گال).
 • جنس بدنه بلدر :  استنلس استیل 304/316
 • لوازم جانبی مخزن ک : همراه با نردبان، شیشه دید و دریچه هوا
 • قابلیت انبساط :   2 درصد ظرفیت مخزن
 • شکل هندسی بلدر تانک  : انتهای صاف یا انتهای گنبدی
 • رنگ طبیعی، سفارشی یا قرمز RAL 3000 اپوکسی
تعمیر بلدر تانک

خدمات تعمیر بلدر تانک آتش نشانی

سرویسهای دوره ای ، اورهال و تعمیرات جزیی و تخصصی بلدر تانک را به تهران فایر بسپارید . تکنیسن های متخصص و کارآزموده تهران فایر کاملا تضمینی خدمات تعمیرات بلدر تانک و سایر تجهیزات آتش نشانی آب و فوم را ارائه میکنند . این مجموعه تضمین خدمات  و پشتیبانی و مشاوره رایگان دارد   و رزرومه کاری شرکت نیز میتواند دلیلی برای ادامه همکاری با ما شما عزیزان باشد . خدمات ما شامل :

 • تنظیمات کنستانتره فوم
 • تعمیر و تعویض پرشر سویچ بلدر تانک
 • سرویس و تعمیر بدنه و اتصالات
 • تعمیر وتعویض دیافراگم  و شیرهای متصل به فوم بلدر
 • نصب و راه اندازی و جابجایی بلدر تانک آتش نشانی
فروش نازل آتش نشانی اورجینال

بلدرتانک آتشنشانی چیست ؟

مشخصات بلدر تانک

ویژگی های بلدر تانک عمودی و افقی

نکات مهم در خرید بلدر تانک

مرکز فروش معتبر بلدر تانک

مصارف بلدر تانک چیست ؟

دیلاج ولو چیست  ؟

بلدر تانک آتشنشانی چیست ؟

سیستم بلدر تانک آتشنشانی متشکل از دو مخزن بوده که درون یکدیگر قرار میگیرند جنس مخزن درونی از متریال thermo plastic ساخته شده بدین منظور که شکل پذیری و انعطاف پذیری خوبی داشته باشد همچنین جنس مخزن خروجی نیز از کربن استیل است آب به درون ان وارد و موجب فشرده شدن مخزن داخلی می گردد که برخوردار از فوم بوده و از مخزن , فوم خارج می گردد .

مشخصات بلدرتانک

همانطور که اشاره شد بلدر تانک آتشنشانی زیر مجموعه تجهیزات فوم آتشنشانی است که مهمترین وظیفه آن تأمین نمودن محلول کافی برای شبکه اطفای حریق می باشد جنس مخزن اصلی از آلیاژ کربن استیل , سیستم متراکم کننده درون آن از جنس پلیمر الاستومری , اتصالات جانبی نیز از کربن استیل و یا استنلس استیل می باشد , مخازن آن انعطاف پذیر و قابل حمل بوده و تا سال ها کارکرد دارند , ظرفیت مخازن مثانه تا 1000 متر مکعب و مایعات درون آن تبخیر نمی شود گواهی استاندارد این محصول نیز ul و Fm می باشد .

ویژگی های بلدر تانک های عمودی و افقی

 • به مخزن دسترسی آسان داشتن
 • خالی کردن و پر کردن مجدد و سریع بلدر تانک ها
 • آسان بودن باز و بسته کردن قطعات نازل از این دستگاه
 • مقرون به صرفه بودن در مقایسه با سیستم های پمپ
 • طراحی ساده آن موجب شده که نگهداری آسانی داشته باشند .

نکات مهم در خرید بلدر تانک

در این محصول برای کنترل نمودن خطر انفجار و فشار بیش از حد مخزن از قطعه ای تحت عنوان پریشر وکیوم ریلایف ولو استفاده می گردد میزان حجم این ابزار را کارشناسان با در نظر گرفتن وسعت محیط تعیین می کنند در انتخاب بلدر تانک می بایستی که نکات مهمی را در نظر گرفت از جمله :

 • توجه به برند تولید کننده
 • میزان فشار اکتیو پرشیر
 • فشار پرشیر در مقایسه با فشار داخلی بلدر تانک نیاز مند محاسبه است .

مرکز فروش معتبر بلدر تانک

از مهم ترین و اصلی ترین تجهیزات سیستم اطفای حریق می توان بلدر تانک آتشنشانی را نام برد چرا که استفاده از آن در سراسر دنیا روزافزون است به همین منظور تجهیزات اتشنشانی ایمن تیار  بلدر تانک های عمودی و افقی را با مخازن 500 الی 15000 لیتری در معتبرترین برندها همراه با ضمانت نامه با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه می دارد .

مصارف بلدر تانک چیست ؟

بلدرتانک ها  کاربرد بسیار زیادی دارند و در مواردی مانند صنایع کشاورزی , کارخانجات , آتش سوزی های صنعتی , مسکن مهرها , ارگان های نظامی مورد استفاده قرار میگیرند .

تامین و نصب بلدر تانک

شرکت تهران فایر خدمات تامین و نصب انواع بلدر تانک آتش نشانی 400 لیتر تا 15 هزار لیتر را با قیمت مناسب ارائه میکند . جهت هماهنگی با مدیر مجموعه به شماره های انتهای سایت و یا بگره تماس با ما تماس بگیرید

فروش مانیتور و تریلر مانیتور آتش نشانی

تولید  ، نصب و راه اندازی بلدر تانک توسط تهران فایر

خدمات تهران فایر در زمینه تولید ، تامین و نصب و راه اندازی و از همه مهمتر پشتیبانی تعمیرات شامل کلیه تجهیزات آتش نشانی آب و فوم میباشد . صفر تا صد بلدر تانک زا از انتخاب فوم بلدر مناسب تا راه اندازی و اورهال و تعمیرات دوره ای به تهران فایر بسپارید . ایده پردازی ما در خصوص انتخاب بهترین سیستم اطفای حریق و پشتیبانی دائم میتواند در برآورد هزینه ها و تامین تجهیزات اورجینال تجربه خوبی برای شما عزیزان باشد .   در خصوص کلیه کارخانه ها ، شرکت ها و انبارهای بزرگ و…. که در سیستم فوم پاش اتوماتیک بهره مند شده اند تامین بلدر تانک را به تهران فایر بسپارید . تولید فوم بلدر تانک از 400 لیتر تا 15000 لیتر طبق استانداردهای روز دنیا انجام میگیرد .

شیر پروانه ای

اتصالات بلدر تانک ( شیر پروانه ای  )

از مهمترین اتصالات بلدر تانک که در مرحله هدایت  کنستانتره فوم و فوم رقیق شده در  موقعیت ورود و خروج مخزن قرار میگیرد شیر پروانه ای یا همان باترفلای ولو میباشد . این  نوع شیر صنعتی با تغییر زاویه دیسک مهار کننده جریان مایع باز و بسته میشود و از آنجایی که  ما در راه اندازی بلدر تانک به این نوع کنترل جریان  و به فشار کامل جریان فوم نیاز داریم از شیر پروانه ای استفاده میکنیم .   در خصوص طراحی و خرید خط کنترل جریان فوم بلدر و همچنین خرید اتصالات و شیرهای لازم از جمله شیر پروانه ای آتش نشانی با کارشناسان تهران فایر در ارتباط باشید

فوم بلدر تانک

دیافراگم مخزن بلدر تانک

دیلافراگم بلدر تانک بخش اصلی این سیستم است  و تمامی این تشکیلات بخاطر تعبیه همین مخزن دیافراگمی ساخته میشود . همانطور که در بالا ذکر شد نقش بلدر تانک ذخیره کنستانتره فوم یا همان فوم غلیظ است که مخزن این فوم را ذخیره  و در زمان اطفاء حریق به سیستم اطفا تحویل میدهد . دیافراگم  مخزنی پلیمری و بسیار منطعف است که ابعاد و ضخامت آن بر اساس میزان لیتراژ مورد نیاز در نظر گرفته میشود . دیافراگم بلدر تانک  فشار پشت فوم را همیشه روی عدد خاصی تنظیم  کرده و زمانی که فشار مخزن بیش از حد باشد آن را به پرشر سویچ روی مخزن منتقل  خواهد کرد . ازین رو ما با دیافراگم مخزن بلدر یک مخزن تحت فشار یا منبع انبساط داریم تا در زمان اطفاء حریق با فشار استاندارد  کنستانتره فوم به سیستم هدایتگر  و رقیق کننده منتقل گردد .  تهران فایر ساخت انواع مخزن دیافراگمی بلدر تانک را ارائه میکند . برای مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید .

انواع بلدر تانک

بلدرتانک ها یکی از وسایلی هستند که توسط آتش نشان ها در اطفای حریق کاربرد دارند آنها دارای یک سیستم تناسب فشار بوده که متشکل از یک مخزن دارای فشار با لایه داخلی فشاری که به منظور ذخیره کردن کنسانتره فوم می باشد در هنگام روشن شدن سیستم آب با فشار بالایی به تانکر وارد شده و کنسانتره را با فشار زیاد به تحت تاثیر قرار می دهد و دستگاه کنسانتره و فوم را در خط آب آتش اندازه گیری محلول فوم را به دستگاه تخلیه هدایت می کند و آتش را مهار می کند بلدر تانک ها در انواع مختلفی به صورت عمودی و افقی و در نوع گرم و سرد ساخته می شوند درادامه با ما باشید با انواع بلدر تانک .

 • بلدر تانک افقی نورد سرد
 • بلدر تانک عمودی نورد سرد
 • بلدرتانک افقی نورد گرم
 • بلدرتانک عمودی نورد گرم
 • بلدر تانک 25 تا 36 گالن نورد گرم
 • بلدرتانک 25 تا 36 گالن نورد سرد

نصب بلدر تانک و راه اندازی سیستم اطفاء حریق

نصب بلدر تانک ها

اگرچه بلدرتانک نصب آسانی دارد اما به سطحی صاف و فضایی باز نیاز دارد محل نصب باید دارای سنگ و چیزهایی که به آن آسیب بزنند نباشد برای ایجاد سطحی صاف در کف سطح لایه ای از جنس ژئوتکستایل به منظور عایق بندی در زیر بلدرتانک ایجاد خواهند کرد تا هیچ عامل خارجی به سطح بلدر آسیب نزند این تانک ها ظرفیت 1000 متر مکعب را دارند با اینکه جنس آنها از مواد انعطاف پذیر ساخته شده اند اما تا سال ها می توانند کاربرد مفید داشته باشند و مواد آنها تبخیر نشود و از دیگر ویژگی های این بلدرتانک ها این است که بوی ناشی از مواد درون آنها به بیرون منتشر نمی شوند و هیچ آلودگی ایجاد نمی کنند

جنس بلدرتانک

در ساخت بلدرتانک از کربن استیل به منظور مقاومت بالا در برابر خوردگی و استحکام زیاد آنها در مقابل فشارها استفاده می شود جنس داخلی بلدرتانک ها در قسمت متراکم کننده از جنس پلیمر آلاستومی استفاده می شود در ساخت اتصالات جانبی آنها از کربن استیل و برخی هم از استنلس استیل به کاربرده می شود مخزن بلدرتانک ها معمولا از مواد پی وی سی انعطاف پذیری دارای مقاومت بالا ساخته می شوند که از طریق لحیم کاری با روش خاصی جوش داده می شود همچنین دیواره های بدنه را از پلی استر می سازند علت این مواد به کاررفت در بلدرتانک ها می توان مقاومت آنها باشد که در ادامه به آنها اشاره ای خواهیم داشت

ویژگی های بلدرتانک ها

 • مقاومت PVC در برابر اشعه ماوراء بنفش بسیار بالاست
 • مقاومت مواد در برابر سایش ها و مواد شیمیایی زیاد است
 • طراحی خاص آنها در و عدم نیاز به نیروی مکانیکی در جابجایی
 • سازگار با هیدروکربن و محصولات شیمیایی

کاربرد بلدر تانک ها

 • مورد استفاده در ارگان های نظامی
 • استفاده در کلیه ساختمان های اهمی
 • قابلت استفاده در انواع آتش سوزی ها
 • کاربرد در صنایع کشاورزی
 • کاربرد در کارخانه های مختلف
 • قابل استفاده در کلیه ی تولیدی های محلول آتش زا

لیتراژ بلدر تانک عمودی

طرح های مخزن ذخیره فوم عمودی تولید تهران فایر و برندهای وارداتی از 500 لیتر تا 15000 لیتر موجود میباشد . جهت مشاوره رایگان و درخواست کارشناسی با تهران فایر تماس بگیرید

برندهای مطرح بلدر تانک عمودی

طرح های معروف بلدر تانک یا همان مخزن ذخیره فوم عبارتند از :

 • مخزن ذخیره فوم اچ دی فایر hdfire
 • بلدر تانک آنگاس
 • مخزن ذخیره های تولید داخل تهران فایر ، ایمن تیار یا پرشین ایمن

 آتش سوزی از آن دسته حوادثات غیر مترقبه بوده که در صوروت بروز در ساختمان های بزرگ و یا مجتمع چند منظوره با در نظر گرفتن تراکم جمعیت ممکن است که تلفات جانی و یا اینکه خسارات مالی عظیمی را به دنبال داشته باشد از مهم ترین الزامات برای آتشنشانان استفاده استفاده مجموعه ای از تجهیزات به منظور اطفای حریق و مهار کردن آتش می باشد از جمله ملزومات مورد نیاز در این شغل استفاده از بلدر تانک آتشنشانی می باشد که جهت تزریق فوم غلیظ آتشنشانی به درون سیستم های آبی با دبی و یا همراه فشار های متغیر استفاده می گردد .  تهران فایر تامین کننده تجهیزات آتش نشانی آب و فوم خدمات فروش و نصب بلدر تانک های عمودی و افقی را  در سرتاسر ایران ارائه میکند با ما باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *