اخبار

مرگ تبعه افغان بر اثر گاز گرفتگی در شهرک نفت

مرگ تبعه افغان بر اثر گاز گرفتگی در شهرک نفت
مرگ تبعه افغان بر اثر گاز گرفتگی در شهرک نفت

مرگ تبعه افغان بر اثر گاز گرفتگی در شهرک نفت

به گفته سخنگوی سازمان آتشنشانی تهران در اثر حادثه گاز گرفتگی در شهرک نفت مردی 50 ساله جان باخت .

به نقل از خبرگزاری مهر سخنگوی آتشمشانی تهران جلال جان ملکی , در رابطه با حادثه گاز گرفتگی در شهرک نفت که در ساعت 15 و 11 دقیقه در محله مینی سیتی به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلا فاصله به محل حادثه ایستگاه شماره 36 اعزام گردید .

سید جلال جان ملکی عنوان کرد : به مدت 4 دقیقه نیروهای اعزامی به محل مورد نظر رسیدند و در محل حادثه که قسمت نگهبانی یک منزل ویلای قدیمی بود و به نظر نمی آمد کسی در آن زندگی کند مردی حدودا 50 ساله که از تبعه کشور افغانستان  بود در اثر گاز گرفتگی فوت شده بود .

سخنگوی سازمان آتشنشانی تهران با اشاره به اینکه تا قبل از رسیدن نیروهای آتشنشانی , درب اتاق توسط فرد فوت شده باز شده بود عنوان کرد : پس از تأیید عوامل اورژانس مشخص شد که متأسفانه این فرد جان خود را از دست داده است .

سید جلال ملکی افزود : پس از حضور کارشناسان آتش نشانی و بررسی محل مورد نظر مشخص شد که استفاده از اجاق خوراک پزی به روشی نادرست به عنوان وسیله ای گرمایشی برای این اتاق کوچک 10 متری انتخاب شده است و انتشار گاز مونو اکسید کربن فرد مذکور را به کام مرگ کشاند .

وی با اشاره به اینکه تمامی پنجره ها و راه های ورودی هوای این اتاق مسدود بود گفت : توسط عوامل پزشک قانونی پس از انجام معاینات اصلی ترین علت مرگ اعلام خواهد شد .

او با اشاره به اینکه هم اکنون محل حادثه به عوامل انتظامی تحویل داده شده است گفت : استفاده از وسایل شعله دار از قبیل اجاق های خوراک پزی و اجاق های نفتی حتی استفاده از یک منقل روشن در اماکن بسته به هر طریقی که دارای شعله های عریانی باشد و برای خروج آلاینده ها نیز دودکش و مسیر مناسبی به بیرون وجود نداشته باشد می تواند بسیار خطر آفرین باشد .

فروش و نصب فوم چمبر آتش نشانی

آرشیو اخبار آتش نشانی روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *