اخبار

کانکس اورژانس در آتش سوخت

کانکس اورژانس در آتش سوخت
کانکس اورژانس در آتش سوخت

کانکس اورژانس در آتش سوخت

آتشسوزی که در یک کانکس پایگاه اورژانس در جاده خاوران رخ داده بود با تلاش مأمورین آتشنشانی مهار و اطفا گردید .

این آتشسوزی در ساعت 11:25 دقیقه صبح (24آذرماه ) در تماسی که توسط شهروندان با سامانه 125 صورت گرفته گرفته بود که پس از آن بلافاصله ستاد فرماندهی این سازمان مأمورین آتشنشانی ایستگاه آتشنشانی 121 را به محل حریق که در جاده خاوران پشت پمپ بنزین محمود آباد بود اعزام نمود .

رئیس ایستگاه 121 اصغر فرهادی در گزارش اولیه خود گفت : که یک دستگاه کانکس با کاربری پایگاه موقت اورژانس با مساحتی بالغ بر 8 متر مربع در قسمت پشت جایگاه سوخت رسانی قرار داشت به علتی که هنوز مشخص نشده دچار حریق و آتشسوزی شده است .

اصغر فرهادی در ادامه خاطر نشان کرد : که حریق و حادثه رخ داده به سرعت در حال گسترش بود که مأمورین سازمان آتشنشانی در کمترین زمان توسط یک رشته لوله آبده آتشنشانی به مهار آتشسوزی پرداختند .

فرهادی تصریح کرد : که مأمورین آتشنشانی در ادامه عملیات اطفای حریق یک دستگاه کپسول گاز سفری که هر آن احتمال انفجار آن وجود داشت را به خارج از کانکس انتقال دادند چرا که این کپسول در معرض حرارت شدید قرار داشت  و پس از آن با ورود مجدد به داخل کانکس شعله های به جا مانده از حریق را به طور کامل مهار نمودند .

رئیس ایستگاه آتشنشانی در خاتمه گفت : در وقوع این حادثه خوشبختانه هیچ یک  از این افراد دچار دود زدگی و آسیب دیدگی نشدند .

وی در رابطه با علت آتشسوزی نیز گفت : که علت وقوع این آتشسوزی مشخص نشده و توسط کارشناسان سازمان آتشنشانی تهران در دست بررسی می باشد .

فروش اینداکتور آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *