آتش نشانی

اتصالات آتش نشانی

اتصالات آتش نشانی
اتصالات آتش نشانی

اتصالات آتش نشانی

کلیه تجهیزات آتش نشانی اعم از شیرآلات و اتصالات آتش نشانی را میتوانید با قیمت دست اول  در برندهای تولید داخل و وارداتی از تهران فایر تامین کنید . تجهیزات شیلنگ آتش نشانی ، کوپلینگ ها ، اتشالات دیوایدر و کلیه  اتصالات مربوط به سیستم اطفای حریق آب و فوم ، سیستم fm200  و co2 با بهترین قیمت  را از تهران فایر بخواهید . همراه ما باشید

فروش و نصب شیرهای آتش نشانی

اتصالات آتش نشانی

کوپلینگ آتشنشانی

تجهیزات اطفای حریق جزء دسته های مهم در مهار آتشسوزی می باشند یک سیستم اطفای حریق که توسط فردی متخصص طراحی و ساخته شده بهترین محافظت ممکن را از جان و اموال مردم به وجود می آورد که در واقع در صورت بروز حریق و آتشسوزی خسارات جانی و مالی را به حداقل می رساند اطفای حریق بسته به نوع آتشسوزی صورت گرفته متفاوت است مثلا در آتش سوزی های مواد الکتریکی و غیر الکتریکی , چوب , مواد شیمیایی و… از سیستم های اطفای حریق متناسب با نوع مواد استفاده می گردد برخی از  تجهیزات اطفای حریق شامل کپسول آتشنشانی , گوی اطفای حریق , قرقره , شیلنگ , پودر اطفای حریق , کوپلینگ آتشنشانی در دسته اتصالات آتش نشانی هستند که به هر کدام از آنها خواهیم پرداخت . با ما باشید با :

  • کوپلینگ آتشنشانی چیست ؟
  • مشخصات کوپلینگ اطفای حریق
  • نحوه استفاده از کوپلینگ اطفای حریق
  • بهترین کوپلینگ اطفای حریق
  • قیمت خرید کوپلینگ اطفای حریق

کوپلینگ آتشنشانی چیست  ؟

کوپلینگ آتشنشانی که با عنوان تبدیل آلومینیومی بوده که در یک طرف وظیفه گیرنده آب و در طرف دیگر نقش دهنده آب را به عهده دار است به طور ساده می توان گفت این ابزار برای اتصال شیلنگ های آتشنشانی به یکدیگر و یا وصل نمودن شیلنگ ها به تجهیزات آبرسانی کاربرد دارند متریال استفاده شده در این نوع می تواند برنج , فولاد , استنلس استیل , پلاستیک و یا آلومینیوم می باشد .

مشخصات کوپلینگ اطفای حریق

کوپلینگ آتشنشانی در سایزهای مختلف 1 , 1.5 , 2 , 2.5 , 3 , 3.5 و 4 اینچ از متریال آلومینیوم از نوع استورز و یا B . S در دو نمونه ایرانی و آلمانی طراحی و مورد استفاده قرار میگیرند .

نحوه استفاده کوپلینگ اطفای حریق

کوپلینگ ها به صورت جفت کاربرد داشته که توسط سیم پیچی یا سیم نرم گالوانیزه و یا اینکه توسط بست به دو سر شیلنگ آتشنشانی اتصال می یابند کوپلینگ ها برای وصل شدن به هیدرانت و یا کوپلینگ رزوه دار یک سر آن بر سر شیر فلکه بسته شده و سر دیگر آن به هیدرانت متصل به نازل بسته می گردد .

بهترین کوپلینگ اطفای حریق

کوپلینگ های StorZ آلمانی :

توسط کوپلینگ های آلمانی می توان به سرعت و با راحتی ابزارهای مختلف آتشنشانی را با چرخاندن 90 درجه ای در دو قسمت به یکدیگر وصل نمود متریال به کاررفته در این نوع از آلومینیوم سبک بوده تا در برابر خوردگی مقاوم می باشد .

کوپلینگ های BS انگلیسی :

,مخصوص انتقال های سیال در فشارهای بالا , دارای دو بست نرو مادگی و دارای دو گوشواره برای باز و بسته نر و مادگی است متریال به کاررفته آلومینیوم و بر پایه مس بوده و مصارف فراوانی در اطفای حریق دارد .

کوپلینگ های nH :

ساخته شده به صورت نر و مادگی , اتصال آن به شکل رزوه ای است سمت های نر و ماده گوشواره هایی است برای سهولت در چرخاندن دو جزء کوپلینگ قرار گرفته شده است .این نوع در حوزه های آبرسانی و مکش بسیار مورد مصرف می باشد .

کوپلینگ های GOST :

این نوع ساخت کشور روسیه بوده و بدون نر و مادگی است .سیستم های آنها دو شاخه و یا سه شاخه بوده که اتصالی متقارن داشته و متریال استفاده شده در آن برنج و آلومینیوم است این نوع در عملیات اطفای حریق برای ساکشن و یا مکش استفاده می شود .

کوپلینگ های فرانسوی :

این نوع کوپلینگ ساخت کشور فرانسه بوده و برای فشار مناسب کاربرد دارد همچنین دارای دو جزء یکسان بوده و دارای نر و مادگی نیست .

قیمت خرید کوپلینگ های اتشنشانی

ایمن تیاز تامین کننده و عرضه کننده انواع کوپلینگ آتشنشانی با برندهای معروف متریال های با کیفیت و قیمت مناسب می باشد  این قطعه در برندهای مختلف و همچنین سایزهای متفاوت 1 اینچ الی 4 اینچ تولید و عرضه می گردد بنابراین از لحاظ تعیین قیمت با یکدیگر متفاوت هستند .

قیمت  فروش فوم چمبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *