اخبار

وقوع حریق در یکی از بانک های رودهن

وقوع حریق در یکی از بانک های رودهن
وقوع حریق در یکی از بانک های رودهن

وقوع حریق در یکی از بانک های رودهن

رئیس آتشنشانی رودهن از وقوع یک حادثه اتشسوزی در یکی از بانک های این شهر خبر داد .

به نقل از خبرگزاری مهر در صبح روز چهارشنبه امیر همتی در جمعی از خبرنگاران از ایجاد آتشسوزی در یکی از  بانک های شعب رودهن خبرداد و عنوان کرد : در ساعت 21 و 30 دقیقه شب گذشته گزارشی در خصوص آتشسوزی در یکی از بانک های شعب رودهن اعلام شده است .

همتی ادامه داد : پس از اعلام حادثه با سامانه 125 با در نظر گرفتن اهمیت این حادثه , ایستگاه شماره یک و ایستگاه شماره 2 آتشنشانی با تمام توان و استفاده از تجهیزات و ماشین آلات آتشنشانی بلافاصله به محل مورد نظر کمتر از 3 دقیقه عازم شده و به مهار و اطفای حریق پرداختند .

رئیس سازمان آتشنشانی رودهن عنوان کرد : مهار و خاموش آتشسوزی در کمتر از 45 دقیقه صورت گرفت این حادثه خسارات جانی را به همراه نداشت اما متأسفانه خسارات مالی زیادی به قسمت های داخلی بانک وارد شده است .

این مقام مسئول با اشاره به اینکه عوامل انتظامی بخش و نیز رئیس بانک نیز در محل حاضر بودند ادامه داد : علت این رخداد هنوز مشخص نشده و در دست بررسی می باشد اما به احتمال زیاد و با توجه شواهدات موجود آنچه موجب بروز آتش سوزی شده است اتصال سیم های فرسوده برق می باشد .

امیر همتی در خاتمه نیز افزود : برای جلوگیری از رخداد چنین حوادثی بهتر است ادارات دولتی به خصوص بانک ها نسبت به نوسازی اتصالات و سیم های برق اقدام نمایند .

فروش و نصب شیر هیدرانت آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *