اخبار

انفجار در بازار گل محلاتی

انفجار در بازار گل محلاتی
انفجار در بازار گل محلاتی

انفجار در بازار گل محلاتی

به گفته سخنگوی آتشنشانی تهران در بازار گل محلاتی انفجاری رخ داده که در طی این حادثه دو نفر جان خود را از دست دادند و چند نفر دیگر نیز مصدوم شدند .

به نقل از خبرگزاری مهر سخنگوی سازمان آتشنشانی جلال ملکی افزود : در ساعت 14 و 50 دقیقه امروز از طریق سامانه 125 شهرداری تهران یک مورد انفجار و آتشسوزی در بازار گل محلاتی خیابان زمزم تقاطع شهید محلاتی گزارش داده شد که بلافاصه  4 ایستگاه آتشنشانی و تانکر آب به محل مورد نظر اعزام شدند .

ملکی در ادامه گفت : عوامل شهرداری در محل حادثه حاضر شده و مشاهده نمودند که 4 یا 5 مغازه دچار حریق شده همچنین انفجاری در یکی از این مغازه ها صورت گرفته و باعث شده که حریق به دیگر مغازه ها نیز سرایت پیدا کند که در نتیجه به تخریب ساختمان ها منجر گردید .

سخنگوی سازمان آتشنشانی در ادامه خاطر نشان کرد : مأمورین سازمان آتشنشانی همزمان با شروع  عملیات مهار آتش عملیات جست و جو را شروع کردند و توانستند دو نفر را از زیر آوار خارج نمایند اما متأسفانه جان سپردند و چند نفری نیز دچار مصدومیت شدند .

وی در خاتمه گفت : عملیات اطفا صورت گرفت و آتش مهار شد اما آتشنشانان همچنان در محل حضور داشتند تا در صورتی که کسی زیر آوارد مانده باشد آنها را نجات دهند .

نصب و راه اندازی سیستم اسپرینکلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *