آتش نشانی

چشم شوی ایمنی چیست ؟

چشم شوی ایمنی
چشم شوی ایمنی

چشم شوی آتشنشانی ( برای مطالعه )

کار پرسنل آتشنشانی همواره با خطراتی از جمله انفجار و پاشش مواد شیمیایی , اسیدی و قلیایی همراه است مهم ترین مضراتی که پاشش این مواد می توانند در تماس با آتشنشانان به وجود آورند تماس آنها با صورت و در تهایت آسیب زدن به چشم می باشد در این صورت اولین اقدامی که باید صورت گیرد شست و شو با آب فراوان و استفاده از دوش و چشم شوی ایمنی می باشد که  بدین طریق به طور کامل از صورت و درون چشم  پاک شوند چرا که هر گونه تأخیر در پاکیزگی این عضو مهم از صورت می تواند آسیب های جدی را به چشم وارد نماید بنابراین استفاده از چشم شوی آتشنشانی بسیار مهم و ضروری به شمار می آید . تهران فایر تامین کننده تجهیزات آتش نشانی میباشد . در این مقاله شما را با اطلاعاتی از چشم شوی  ایمنی همراه میکنیم .

  • اهمیت استفاده از چشم شوی آتشنشانی
  • انواع چشم شوی ایمنی
  • خرید چشم شوی آتشنشانی با نازلترین قیمت
  • نکات مهم در نصب چشم شوی
  • مهم ترین مصارف چشم شوی

فروش  تریلر مانیتور آتش نشانی

اهمیت استفاده از چشم شوی آتشنشانی

مواد سمی در بسیاری مشاغل پر خطر وجود دارد که شغل آتشنشانی نیز از این امر مستثنا نمی باشد تأثیر مواد شیمیایی در چشم ها به گونه است که در کوتاهترین زمان می توان عواقب خطرناکی را بار آورد پس از اتمام کار آتشنشانان , و یا هنگام برخورد و آسیب دیدن چشم با گرد و غبار , دود و یا مواد سمی میتوان  توسط یک چشم شوی اظطراری آسیب ها و اثرات سوء ایجاد شده را کاهش داد این ابزار را اغلب در فضای بیرون از کار قرار می دهند تا در صورت نیاز افراد برای شستن چشم از آن استفاده نماید .

انواع چشم شوی ایمنی

چشم شوی آتشنشانی در مدل های مختلف و متنوع تولید می شود جنس آن معمولا از استنلس استیل بوده و از مقاومت به خوردگی بالایی برخوردار است این محصول پر استفاده با توجه به کاربرد آن به صورت رومیزی و یا ایستاده استفاده می گردد .

خرید چشم شوی آتشنشانی با نازلترین قیمت

بهترین چشم شوی آتشنشانی را در معتبر ترین برند ها به صورت حضوری و غیر حضوری در بازار ارائه میشود .  از جمله عوامل مؤثر در ساخت چشم شوی ایمنی طراحی و ساخت آن , کمپانی تولید کننده و نوسانات بازار می باشند مجموعه ما تأمین کننده انواع چشم شوی ایمنی با بهترین برند اعم از برندهای با کیفیت چینی و ایرانی و با استانداردهای لازم این محصول را با مناسبترین قیمت به شما عزیزان ارائه می دهد .

نکات مهم در نصب چشم شوی

در خصوص نصب چشم شوی باید که نکات مهمی را مد نظر قرار داد از جمله اینکه آنها را تا حد ممکن نزدیک محل نصب نمود ؛ عدم بودن مانع بین محل کار افراد و دستگاه ؛ محل نصب این دستگاه باید نزدیک راه های خروجی بوده که به راحتی در دید باشد هم اینکه از یخ زدگی محافظت شود .این وسیله باید در فاصله 15 الی 30 سانتی متری از محل خطر قرار داده شده و طبق استاندارد باید زمان دسترسی به آن بیش از 10 ثانیه طول نکشد .

مهم ترین مصارف چشم شوی

  • استفاده در شغل آتشنشانی
  • استفاده در آزمایشگاه ها
  • استفاده در صنایع آرایشی و بهداشتی
  • مورد استفاده در نیروگاه ها و….
انواع بلدر تانک عمودی و افقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *