آتش نشانی

اجاره ماشین آتش نشانی

اجاره ماشین آتش نشانی
اجاره ماشین آتش نشانی

اجاره خودرو آتشنشانی

از اصلی ترین تجهیزات آتشنشانان خودرو آتشنشانی است این خودرو ها در انواع ماشین های پیشرو , ماشین های پسرو , خودروهای تانکر آب , خودروهای نجات , خودرو های لوله کشی طراحی شده که هر کدام کاربردهای مختلفی دارند اجزای آنها شامل مخزن آب , نردبان , ابزار نجات هیدرولیکی , نور افکن , شیلنگ ها و کپسول های آتشنشانی و….. می باشد در صورتی که ایستگاه ها و سازمان های آتشنشانی نیاز به ماشین آتشنشانی سبک و سنگین دارند ایمن تیار این نیاز را بر آورد می کند اجاره خودرو آتشنشانی سبک و سنگین را از ما بخواهید .  با تهران فایر همراه باشید با :

  • انواع خودرو اجاره ای آتشنشانی
  • هزینه اجاره خودرو آتشنشانی
  • تجهیزات خودرو اجاره ای آتشنشانی

تجهیزات آتش نشانی تهران فایر

انواع خودرو اجاره ای آتشنشانی

اجاره خودرو آتشنشانی سبک و سنگین را یا قیمتی مناسب از ما بخواهید ماشین های ماشین های ارائه شده در این مجموعه ماشین هایی با تجهیزات کامل و کاملا سرویس شده هستند این سرویس ها شامل , سرویس آببندی ها پمپ آب لوله کشی , بازرسی نازل ها , شیلنگ ها و اتصالات شیلنگ , سرویس کامل کابین , بازرسی و تنظیم باکس , سرویس مانیتور و….. از جمله خدمات ما در اجاره این ماشین ها می باشد .

اجاره ماشین سنگین آتشنشانی :

از جمله ماشین های اجاره ما خودروهای سنگین و کامیون آتشنشانی اسکانیا است مشخصات این نوع شامل دو کابین مجزا , یک کابین بین بین اتاق سرنشین و مخزن آب خودرو برای نگهداری تجهیزات و کابین پشت مخزن برای حفاظت از پمپ و قرقره هوزیل است , تجهیزات این خودرو شامل مانیتور از جنس آلومینیوم , طرح ROSENBAUER , با قدرت پرتاب آب به طول 60 متر و حرکت افقی 360 و عمودی 90 تا 15- درجه , متریال قرقره هوزیل , آلومینیوم و برنز با 20 متر شیلنگ فشار قوی و نازلی با قابلیت پرتاب آب به صورت فوگ و جت , چراغ گردان , آژیر , آمپلی فایر , نور افکن و روشنایی درون کابین , دیگر وسایل آن با درخواست مشتری قابل اضافه می باشد .

اجاره ماشین سبک آتشنشانی :

ماشین سبک آتشنشانی خودرو های بین 5 تا 8 تن بوده که می توان فوم و مخزن آب را بر روی آن نصب نمود مخزن این خودرو ها از استنلس استیل سری204 و یا آهنی بوده همچنین مخزن فوم نیز در این ماشین ها طراحی می شود که هنگام وقوع حریق کاربرد داشته باشد قسمت های مهم این خودرو ها شامل مخزن آب , مخزن فوم کابین و فوم ها است . این خودرو ها قابلیت انجام مأموریت های جزئی و کوچک را دارا می باشند . از پر استفاده ترین ماشین های سبک آتشنشانی در این مجموعه نیسان پیشرو آتشنشانی با ظرفیت دو تن , قدرت پمپاژ موتور پمپ 1500 لیتر در دقیقه , مخزن فوم 07 لیترو مخزن آب 1000 لیتر لوازمات آن شامل رولینگ شیلنگ , کلاه ایمنی , کپسول , چراغ قوه و…می باشد .

هزینه اجاره خودرو آتشنشانی

قیمت و اجاره خودرو آتشنشانی ثابت نیستند در تعیین هزینه و تعرفه اجاره خودرو آتشنشانی به فاکتورهایی از جمله نوع خودرو آتشنشانی , میزان حجم و ظرفیت ماشین , مدت زمانی که ماشین اجاره داده می شود بستگی دارد .

فروش و نصب فوم چمبر آتش نشانی

انواع ماشین آتشنشانی

در صورتی که از مقابل ایستگاه آتشنشانی رد شده باشید احتمال زیاد خودروهای آتشنشانی را مشاهده نموده اید و یا حتی در برخی فیلم ها و سریال های تلویزیونی که در بخشی از آنها حریق و آتشسوزی رخ می دهد این ماشین ها در کنار پرسنل آتشنشانی نقشی مهم را ایفا می کنند را دیده اید زیرا در آنها تجهیزات مهمی برای اطفای حریق وجود دارد انواع ماشین آتشنشانی شامل خودروهای پیش رو , خودروهای پسرو خودر لوله کشی , خودروی تانکر آب و خودروی نجات می باشد تجهیزات هر نوع با دیگری متفاوت بوده و هر کدام کاربردهای مختلفی دارند .

  • انواع ماشین آتشنشانی
  • ماشین های آتشنشانی از لحاظ کاربرد

انواع ماشین آتشنشانی

خودروی های پیشرو آتشنشانی :

از انواع ماشین آتشنشانی خودروی پیش رو است این خودرو هنگام حرکت به سوی محل عملیات در جلوی ناوگان خودرویی حرکت نموده و فرمانده تیم در آن حضور دارد خودرو های پیش رو یا خودروی سنگین آتشنشانی دارای دو کابین که تیم آتشنشانی در آن حضور دارد و همچنین شامل تجهیزاتی از جمله , پمپ آب , مخزن آب , تجهیزات آبرسانی , تجهیزات الکترونیکی نجات و…..است و نقش مهمی در موفقیت گروه دارند .

خودروهای پسروی آتشنشانی :

تجهیزات این نوع خودروی آتشنشانی شامل مخزن آب , پمپ و تجهیزات آبرسانی می باشد این نوع تک کابین بوده و ظرفیت مخزن آب آن از خودرو پیشرو بیشتر است به همین دلیل نقشی مؤثری در اطفای حریق به عنوان تأمین کننده آب دارد .

خودرو های لوله کشی آتشنشانی :

از انواع ماشین آتشنشانی خودروی لوله کشی می باشد که دارای تجهیزات سبک و لوله های برای آبرسانی شیرهای آتشنشانی است این نوع در عملیات های کوچک و جزئی استفاده قرار گرفته و برای آبرسانی از شیر آتشنشانی به خودروی آتشنشانی کاربرد دارد .

خودروهای تانکر آب :

این نوع نمونه ای از خودروهای سنگین بوده و دارای ظرفیت 12000 لیتر یا بیشتر است هنگامی که حریق وسعت پیدا کنده و آب خودرو پیشرو اندازه نباشد از آب خودروهای تانکر مورد استفاده قرار میگیرد.

خودروهای نجات آتشنشانی :

ماشین آتشنشانی نجات دارای تجهیزات تخصصی و سبک است و در حساس برای نجات جان انسان ها استفاده می شوداین نوع خودروها مربوط به ایستگاه دو منظوره حریق و نجات می باشد .

ماشین های آتشنشانی از لحاظ کاربرد

خودروهای آمبولانس آتشنشانی :

کمک به مصدومان که نیازمند خدمات پزشکی در آتشسوزی به وجود آمده دارند .

خودروهای دارای نردبان :

در حوادثاتی که در برج ها و ساختمان های مرتفع صورت میگیرد به نردبان های کشویی یا هیدرولیکی که روی شاسی قرار دارد نیاز پیدا می شود در این نوع خودروهای جدید علاوه بر نردبان , سبد , برانکارد و….برای حمل مصدوم و یا افراد وجود دارد .

خودروهای فرودگاهی آتشنشانی :

این نوع  مخصوص فرودگاه ها ساخته شده و به با سرعت زیاد در جاده های فرودگاه حرکت می کنند این نوع ماشین آتشنشانی قادر است برای اطفای حریق هواپیما و نجات سرنشیان هنگام حرکت کف پرتاب نماید .

خودروهای جنگل آتشنشانی :

از انواع ماشین آتشنشانی خودروهای آتشنشانی مناسب حریق در جنگل است این نوع قابلیت عبور از مسیر های کوهستانی را به راحتی دارا بوده و دارای امکاناتی مانند مخزن آب کوچک , موتور قوی و شاسی محکم است

خودرو های صنعتی آتشنشانی :

خودروی آتشنشانی صنعتی مورد استفاده در صنایع پتروشیمی و شیمیایی است که به دلیل مواد اشتعال زا در این مکان امکان آتشسوزی و انفجار در آنها زیاد است خودروی آتشنشانی صنعتی دارای کف , پودر خاموش کننده و گاز کربنیک است .

فروش تریلر مانیتور آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *