آتش نشانی

فوم دوزینگ

فروش و نصب و راه اندازی فوم دوزینگ
فروش و نصب و راه اندازی فوم دوزینگ

فروش و نصب فوم دوزینگ

بهینه سازی در سیستم های اطفای حریق حرف اول را میزند . تجهیازت روز دنیا همچنان در حال تکامل هستند و با توجه به اینکه  از روش های سنتی مهار آتش به سیستم های مدرن رو ارتقا پیدا کرده اند تجهیزات همچنان پیچیده تر ، تکنولوژی سیستم ها تخصصی تر و از قطعات اصلی تا لوازم جانبی تجهیزات آتش نشانی بایستی استانداردهایی داشته باشند . سیستم آب و فوم در حال حاضر  رایج ترین سیستم تجهیزات آتش نشانی روز دنیاست که  در بیشتر کلاس های آتش سوزی کاربرد دارد . در سیستم های اتوماتیک فوم پاش مجموعه ای به نام فوم دوزینگ تعبیه میشود که بهترین سیستم برای بهینه سازی کنستانتره فوم و تحویل به موقع و وسیع تر فوم آتش نشانی به محیط بشمار میرود . تهران فایر با مشاوره رایگان  تامین و ساخت ، نصب و راه اندازی و سرویس فوم دوزینگ آتش نشانی آماده همکاری با شما عزیزان میباشد . انبارهای سوختی ، کارخانجات ، انبار مخازن  و جایگاه ها و…. کلیه لوکیشن هایی که از سیستم های اتوماتیک فوم پاش استفاده میکنند میتوانند مشاوره فروش و نصب فوم دوزینگ را از کارشناسان تهران فایر بگیرند  و تا با بهترین پیش فاکتور در خدمتتان باشیم . همراه ما باشید

کارشناس مجموعه  : مهندس بداغی

09109919529

02188448681

02188454674

فوم دوزینگ چیست  ؟

در سیستم آب و فوم استفاده از تجهیزات بهینه جهت اطفای به موقع فوم همیشه حرف اول را میزند . ازین جهت در سیستم فوم پاشش تجهیزاتیی چون فوم چمبر ، فوم پورر ، اینداکتورها  ، دیلاج ولو  ، بلدر تانک و …… کلیه تجهیازت دیگر استفاده میشوند تا در تحویل فوم به محل آتسوزی سرعت عمل ببخشد . یکی ازین تجهیزات فوم دوزینگ میباشد . مکانیزم فوم دوزینگ به گونه ایست که پمپ سیستم به توربین آبی وصل میشود و توربین با فشار آب کار میکند  و این توربین در مسیر آبی قرار میگیرد که با کنستانتره فوم ترکیب شده و فوم رقیق را تحویل میدهد . ازین جهت فشار کافی همیشه پشت فوم دوزینگ بوده و نوسان دبی فوم پاش به شدت پایی می آید .

چرا فوم دوزینگ را از تهران فایر خریداری کنیم  ؟

تجربه کاری یک شرکت آن هم در زمینه تجهیزات آتش نشانی که هم مسئله امنیت جانی مطرح است هم مالی اساس کار  است . سیستم مهار آتش به ثانیه ها بستگی دارد . از  عملکرد شیرها ، مخازن ، اتصالات و نازل های پنوماتیک  و برقی گرفته تا طراحی و توسعه یک سیستم به حدی در روند کار تاثیر گذار است که حتی اگر بهترین متریال هم کار شده باشد اما استاندارد کیفیت پنل در نظر گرفته نشود میتواند خساراتی جبران ناپذیر به همراه داشته باشد . فوم دوزینگ نیز ازین قائله مستثنا نیست . فوم دوزینگ در واقع وظیفه اصلی مهار آتش با فوم را بر عهده دارد . موارد زیر شما را مجاب میکند که در انتخاب تامین کننده حساسیت بالایی داشته باشید

  • عملکرد به موقع فوم دوزینگ
  • طول عمر نازل ها ، اتصالات و توربین  و توسعه دهنده سیستم
  • عملکرد بی سر و صدا  با حد اقل میزان لرزش
  • برند بودن فوم دوزینگ که هم از نظر کیفی  و هم خدمات سرویس و اورهال اهمیت بالایی دارد
  • تامین به موقع ،  خرید با قیمت مناسب  و دریافت خدمات نصب  و راه اندازی فوم دوزینگ  ( تهران فایر با بهترین قیمت فروش و راه اندازی در خدمت شماست   )

کارشناس فروش فوم دوزینگ

تهران فایر با مدیریت مهندس بداغی با مشاوره  و طراحی رایگان در خدمت شماست . همچنین در ده سال اخیر فوم دوزینگ تولید داخل نیست با رعایت استانداردهای ایران و اروپا گسترش پیدا کرده است که اکنون خود شرکت تهران فایر تولید داخل انواع فوم چمبر ، فوم دوزینگ ، فوم پورر ، توربکس ها و…..  آغاز کرده است .

فروش و نصب فوم دوزینگ آتش نشانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *