آتش نشانی

شیر فشار شکن آتش نشانی

شیر فشارشکن آتش نشانی
شیر فشارشکن آتش نشانی

شیر فشار شکن آتشنشانی

شیرهای آتشنشانی انواع مختلفی داشته از جمله شیر ایستاده , شیر زمینی , شیر فلکه ای و…..که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارا می باشند از مهمترین این ابزارها می توان به شیر فشار شکن آتشنشانی آتشنشانی اشاره نمود از شیر های فشار شکن برای ثابت نگهداشتن فشار سیالات در خط استفاده می شود این ابزار در شبکه آب نصب شده و باعث می شود تا فشار بالای خط کاهش یابد شیرهای فشار شکن در صنعت کاربردهای مختلفی دارند از معتبرترین برند های آن نیز می توان به CLA – VAL ؛ هانیول , فارگ , سامسون , ایتپ و…. اشاره نمود. تهران فایر تامین کننده شیرهای آتش نشانی با برندهای برتر شیر فشار شکن آتش نشانی در خدمت شماست . همراه ما باشید با :

  • اهمیت استفاده از شیرهای فشار شکن
  • مهم ترین مصارف شیرهای فشار شکن
  • نحوه نصب شیر فشار شکن آتشنشانی
  • 3 مورد از پر استفاده ترین شیرهای فشار شکن

شیر ایستاده آتش نشانی

اهمیت استفاده از شیر فشار شکن

مهم ترین ویژگی شیر فشار شکن آتشنشانی و انواع دیگر این ابزارها این است که هنگامی که آب به شکل همزمان در چندین نقطه خارج می گردد در تمام قسمت فشار یک نواخت و ثابتی داشته باشد ,فشار بالا موجب خرابی  همچنین در فشار کمتر آب باعث شده آب کمتر مصرف شده و در نتیجه صرفه جویی در انرژی می شود همچنین به سلامت دیگر اجزا کمک می کند در تجهیزات لوله کشی فشار سیالات محاسبه اندازه دقیق فشار بسیار مهم است فشار بالا به سیستم لوله کشی آسیب وارد کرده و به اتصالات جوشی آسیب می زند و ممکن است نشتی صورت گیرد .از دیگر ویژگی های این شیر هزینه کم و اصطکاک پایین است .

مهم ترین مصارف شیرهای فشار شکن

  • استفاده در شبکه لوله کشی اطفای حریق آتشنشانی
  • مورد استفاده در مخازن بزرگ صنعتی
  • استفاده در آبیاری
  • ساختمان سازی و……

نحوه نصب شیر فشارشکن آتشنشانی

شیر فشار شکن آتشنشانی نصبی بسیار راحت و آسان دارد این شیر با قابلیت نصب فشار سنج برای رویت فشار در ورودی آب انواع جعبه های آتشنشانی نصب شده و با راحتی توسط یک آچار آلن روی فشار دلخواه تنظیم می شود پس از نصب این شیر با وجود نوسانات فشار می توان میزان فشار خروجی جعبه را در کل طبقات تا میزان معینی تنظیم نمود .

3 مورد از پر استفاده ترین شیرهای فشار شکن

شیرهای فشار شکن پایلوت دار :

در شیرهای پالوت دار کاهش فشار به شکل مستقیم صورت می گیرد این وسیله دارای پایلت بوده و در زمینه فشار بالا و نیز کنترل فشار به شکل مؤثر عمل می کند .

شیرهای فشار شکن پایلوت دار نوع دیافراگمی :

این نوع یک دیافراگم بزرگ دارد که موجب به کار انداختن شیر اصلی می شود این نمونه مقدار SV بالایی داشته که نوسان کاهش فشار را به حد اقل می رساند مهم ترین کاربرد این نوع در ساختمان سازی تجهیزات تهویه مطبوع و امکانات سایت می باشد .

شیرهای فشار شکن پایلوت دار نوع پیستونی :

برخوردار از یک پیستون بوده که در قسمت عملیاتی شیر اصلی شده است این مدل شیر فشار شکن  عملکرد فوق العاده ای در کاهش فشار داشته و به طور معمول در خطوط بخار استفاده می شود از کاربرد این شیر می توان به استفاده در ساختمان سازی , آبیاری  و…اشاره نمود .

قیمت دیلاج ولو آتش نشانی

شیرهای فشارشکن

شیرهای فشارشکن وظیفه تغییرات فشار بالای ورودی مایعات را به طور اتوماتیک دارند آنها آب ورودی با فشار بالا را به فشار کم و ثابت تبدیل می کنند در صورتی که شیرهای فشارشکن در شبکه بعد از شیر آب وجود نداشته باشد با افزایش فشار و متراکم شدن آب شیرفشار شکن جریان آب را قطع می کند در یک سیستم سیالی کنترل فشار مدار اهمیت زیادی دارد و یک شیرفشار شکن قادر به ایجاد ایمنی برای سیستم  خواهد بود در این سیستم فشار هیدرولیک مانومتر یا به عبارتی فشارسنج هیدرولیک با تنظیم کردن فشار و ثاتبت نگه داشتن آن در شیرخروجی مورد استفاده قرار می گیرد انواع شیرهای فشار شکن آتش نشانی در مجموعه تهران فایر موجود میباشد . شیر فشار شکن جعبه فایر باک ، فشار شکن سیستم اتوماتیک آب و فوم و انواع شیرهای فشار شکن کاربردی هیدرانت و…. را از ما تهیه کنید که تهران فایر تامین کننده تجهیزات آتش نشانی با خدمات فروش و نصب و راه اندازی و تعمیرات انواع شیرهای فشار شکن  آتش نشانی ، شیر تنفسی و فلیم ارستر ، دیلاج ولو و انواع شیرهای آتش نشانی دیگر در خدمت شماست . جهت مشاوره و استعلام قیمت با ما در تماس باشید

شماره های تماس 

09125306273

09385306273

انواع شیرهای فشار شکن

شیرهای تقلیل فشار مستقیم

این محصول یکی از ساده ترین شیرهای بازار می باشد و روش عملکرد آنها به صورتی است به کاهش بخار خروجی از شیر بر قسمت زیرین دیافراگم نیرو را اعمال کرده و  با چرخش فنر به حالت خلاف عقربه ساعت عمل می کند آنها نوعی شیر حساس به فشار هستند آنها ابعاد کوچکتری و وزن کمی دارند و مورد استفاده در صنایع غذایی ، تجهیزات مرتبط با هوا با فشار کم ، تجهیزات ماشین لباسشویی ، سیستم استرلیزه کردن بخار است

فروش و نصب مانیتور و تریلر مانیتور

شیر فشارشکن با عملکرد پایلوت

این شیر از پایالوت برخوردار بوده و به فشار کم حساس است همین باعث می شود شیر را به روش مستقیم به کار اندازد آنها برای نرخ جریان های بالا و کنترل ثابت اشاره خواهد کرد شیرفشارشکن پایلوت در دو نوع دیافراگمی و پیستونی تولید و عرضه می شوند

شیر نوع دیافراگمی

این شیر با داشتن یک دیافراگم بزرگ شیراصلی را فعال می کند آنها مقدار CV بالایی داشته و قادر به کنترل و به حداقل رساندن  نوسانات کاهش فشار حتی در زمان جریان داشتن آب می باشند  اگر چه این شیر همانند شیرکنترلی عمل می کنند اما به علت قابلیت کنترل نرخ جریان بالا و دیگر اینکه شیراصلی را دیافراگم بزرگ کنترل می کند این شیر می تواند میزان زیادی از فشار را تحت کنترل خود قرار دهد

شیرهای نوع پیستونی

این دسته از کار با نصب در قسمت عملیاتی شیراصلی عمل می کنند شیرنوع پیستونی کاربرد گسترده ای در خطوط بخار دارند و علکرد فوق العاده بالایی در کاهش فشار و نوسانات دارند آنها مقاومت بالایی در کار از میزان کم تا زیاد جران زیاد را دارند به همین دلیل کاربرد گسترده ای در تجهیزات تهویه مطبوع ، امکانات سایت ، آبیاری و ساختمان سازی دارند

انواع شیرهای فشارشکن سیال کاربری

شیر فشار شکن هیدرولیکی

آنها جریان سیال را در یک سیستم تنظیم می کند و در صنایعی مانند صنایع فولاد ، خودروسازی و سیمان کاربرد دارند

شیرهای فشارشکن پنوماتیک

شیر پنوماتیک دارای قطعاتی نظیر عملگر ، پوزیشنر و کنترلر است که قادر به افت فشار بالایی خواهند بود و در صنایعی مانند کشاورزی ، غذایی ، چوب و خودروسازی کاربرد دارند .

قیمت فروش شیر تنفسی آتش نشانی
شیر فشار شکن

شیر فشار شکن تولید داخل

 شیرهای فشار شکن زمانی که بعد از شیر فشار آب نباشد جریان را قطع میکند . در سیتسم اطفای حریق این واکنش بسیار واکنش حساسی میباشد که همین مورد بارها موجب عمل نکردن درست سیتسم اطفا میشود .  از طرفی برندهای متفرقه زیادی از تامین کنندگان شیرهای فشار شکن آتش نشانی در بازار فعالیت دارند که هر کدام مدعی تامین برند این تجهیزات هستند . باید بدانید که اکثر ازن شیرهای فشار شکن در داخ تولید میشوند  . اما از آنجایی که ما قطعات و نازل ها و… تشکیلات این سیستم را وارد میکنیم  انواع شیرهای فشار شکن را داخل کشور مونتاژ کرده و توزیع میکنیم . تهران فایر انواع شیرهای فشار شکن و خلا شکن را متناسب با محیط  و استانداردهای روز ایران و اروپا تولید میکند .  از مشاوره تا ساخت و اجرای انواع شیرهای فشار شکن فولادی تا پشتیبانی و تعمیرات دوره ای را به مجموعه تهران فایر بسپارید  و ضمانتنامه کتبی از مجموعه رسمی ما دریافت نمایید و پشتیبانی بگیرید .

همه چیز درباره شیر خلا شکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *